Magyar Lóverseny Adatbázis - Hungarian Horseracing Database
GALOPP ADATBÁZIS / GALLOP DATABASE

Vissza az adatbázis kezdőlapjára Ide kattintva tud visszamenni az Galopp oldalra


Tréninglista List of horses in training

Idomár
Trainer
Istálló
Stable
Név
Name
Kor/Szín/Nem
Age/Colour/Sex
Származás
Pedigree
Aros Z. Krizo i. Centrum 2sk Latin Lover (FR) - Cool Girl (IRE)
Balogh H. Balogh i. Ruca 3sk Category Five (IRE) - Rekvizitum
Balogh H. Balogh i. Régi Történet 4pk Category Five (IRE) - Rendes
Balogh H. Balogh i. Lujza 5pk Category Five (IRE) - Lady El Gran
Bányai R. TRINITY i. Melioria 2stpk Garabonciás (GER) - Millennium
Barabás M. Apex i. Hocus Pocus (GER) 3sher Reliable Man (GB) - Humaita (GER)
Barabás M. Apex i. Zendaya (GER) 3szk Kendargent (FR) - Zavaala (IRE)
Barabás M. Apex i. Music Channel (GB) 4pk Most Improved (IRE) - Molly Marie (IRE)
Barabás M. Apex i. König Arion (GER) 5sher Areion (GER) - Königin Platina (GER)
Barabás M. Bogi úrhölgy lova His Majesty 3pm Category Five (IRE) - Hősnő
Barabás M. Nagy Ilona úrhölgy lova Spot Light (SWE) 2pk Streetlight (GB) - Annie Blue (SWE)
Barabás M. Nagy Ilona úrhölgy lova Chamsin Street (SWE) 8pk Streetlight (GB) - Annie Blue (SWE)
Barabás M. TAHI STUD Kft. Saturninus (GB) 2pm Harbour Watch (IRE) - Spunger (GB)
Barabás M. TAHI STUD Kft. Super Mission 2pm Rendezvous (IRE) - Sinabung (IRE)
Barabás M. TAHI STUD Kft. Magic Hope 3pk Rendezvous (IRE) - Magic Smile (IRE)
Barabás M. TAHI STUD Kft. Best Harmony (IRE) 4pk Rip Van Winkle (IRE) - Betrothed (IRE)
Berghoffer Sz. Almira i. Sally Rose (IRE) 3pk Arakan (USA) - Satco Rose (IRE)
Berghoffer Sz. Molnár Team Lady Zsu (GB) 3sk Lethal Force (IRE) - Lady Vermeer (GB)
Berghoffer Sz. Molnár Team Chickawa (FR) 7sk Stormy River (FR) - Rock Chick (GB)
Berghoffer Sz. Quality Transfer Kft. Divat 2pk Rendezvous (IRE) - Dynamite Blond (GB)
Berghoffer Sz. Quality Transfer Kft. Zilyony 2pk Rendezvous (IRE) - Zelnike
Berghoffer Sz. Salty and Sweet i. Georges Song (FR) 3pm George Vancouver (USA) - Ribadesella (GB)
Berghoffer Sz. Salty and Sweet i. Fileva (IRE) 4pk Society Rock (IRE) - Russian Roubles (IRE)
Bihari A. Billionaire Horses Byolland (FR) 2pm Planteur (IRE) - Achtal (IRE)
Bihari A. Billionaire Horses Regölő 4pm Kegyúr - Renleet (ITY)
Bihari A. Billionaire Horses Ridik 6pher Saldenzar (GER) - Rumina
Bihari A. Kaposvár i. Jack the Giant (AUT) 6pm Storm Mist (IRE) - Jasmin Blanche (GER)
Bokori T. Gyolai Racing Amoreena (GB) 3pk Swiss Spirit (GB) - Harryana To (GB)
Bokori T. Gyolai Racing Dubai Dusk (GB) 3pk Farhh (GB) - Pencarrow (GB)
Bokori T. Gyolai Racing Alcavella (GB) 4szk Worthadd (IRE) - Albacocca (GB)
Bokori T. Gyolai Racing Used To Be (GB) 5sher Kyllachy (GB) - Polly Floyer (GB)
Bokori T. SC. MOLETT Crime Fighter (IRE) 4pk Kheleyf (USA) - Araajmh (USA)
Bokori T. SC. MOLETT Brilliance (GER) 5pk It's Gino (GER) - Beltana (GER)
Bokori T. SC. MOLETT II. Beauchamp Opal (GB) 5pk Pastorial Pursuits (GB) - Orange Sunset (IRE)
Bokori T. SC. MOLETT III. Marsellus Wallace (IRE) 2pm Worthadd (IRE) - Majestic Oasis (GB)
Bokori T. SC. MOLETT III. French Whiskey (FR) 3pm French Fifteen (FR) - Ask For Rain (GB)
Bokori T. Stall Rasim Rakovic Summer Bilberry (FR) 3sk Zanzibari (USA) - Summerosa (USA)
Bokori T. STS i. Amarindi (FR) 3stpk Elusive City (USA) - Rare (FR)
Bokori T. STS i. Good Heart (GB) 3pk Harbour Watch (IRE) - Fame Is The Spur (GB)
Bokori T. STS i. Janka (IRE) 3pk Getaway (GER) - Julie Over Time (IRE)
Bokori T. STS i. Magical Thinking (IRE) 3pk Born To Sea (IRE) - Brazilian Style (GB)
Bokori T. STS i. Fighting Felix (FR) 3pm Myboycharlie (IRE) - Femme Fatale (SWI)
Csiszár G. Csiszár Racing Stable Pray and Play 2sk Pigeon Catcher (IRE) - Pray From Heaven (IRE)
Csiszár G. Csiszár Racing Stable Celadna (CZE) 4szk Darsalam (IRE) - Certovka (CZE)
Csiszár G. Csiszár Racing Stable Tristan (CZE) 5sher Scater (POL) - Triada (CZE)
Csiszár G. Csiszár Racing Stable Manon (CZE) 6pk Tiger Cafe (JPN) - Maracuda (CZE)
Csiszár G. Csiszár Racing Stable Tolar (CZE) 10pher Vernius (CZE) - Terezie (CZE)
Csontos P. Szentgyörgypuszta i. Midnight Love (IRE) 4pk Kodiac (GB) - Mutiska (IRE)
Csontos P. Szentgyörgypuszta i. Vegaia (ITY) 5pk Pounced (USA) - Garnera (IRE)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Santis 2sk Pigeon Catcher (IRE) - Salalah (CZE)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Marmalade 2pm Simplex (FR) - Mazsola
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Serif 2sm Pigeon Catcher (IRE) - Saffwah (IRE)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Riadó 3pk Pigeon Catcher (IRE) - Rohanj !
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Last Stride 3pm Egerton (GER) - La Strada Primera (GER)
Csupor F. Dicső F. úr lova Tanganyika (GER) 6szk Kaldounevees (FR) - That's Me (GER)
Csupor F. FELTEFE Xman 2pm Rendezvous (IRE) - Xindi
Csupor F. FELTEFE Badger's King 3pm Cikázó - Badger's Baby
Csupor F. H.SZ.S.ZS. i. Chatelet (FR) 3stpm Penny's Picnic (IRE) - Magicmontain (FR)
Csupor F. Sebestyén József úr lova Napkelte 6sm Steady As A Rock (FR) - Napernyő
Csupor F. Tatai i. Lanna 2sk Pigeon Catcher (IRE) - La Pimienta (GER)
Csupor F. Tatai i. Pray And Win 3pk Shakespearean (IRE) - Pray From Heaven (IRE)
Csupor F. Tatai i. Macaron 3pm Steady As A Rock (FR) - Mazsola
Csupor F. Tatai i. Tűzgalamb 4sk Pigeon Catcher (IRE) - Tűzkígyó (GB)
Csupor F. Tatai i. Capitaine Fregate (FR) 5stpm Fuisse (FR) - Gracilia (FR)
Deák Gy. "Álmodó i." Flying Fighter (GB) 3pm Dream Ahead (USA) - Frabjous (GB)
Domján L. Pannonstar Racing Team Best Victory DL 2pk Prince Damyan - Balettáncosnő
Domján L. Pannonstar Racing Team Black Fire DL 3szk Prince Damyan - Babylon DL
Elbert J. Equus - Dent Sáska 3sk Category Five (IRE) - Sugar Lady
Elbert J. Equus - Dent Wiro-Dzsenna 4szk Category Five (IRE) - Wiro-Dzserix
Farkas L. Sz & Sz Racing Sprinter 2sk Makaam (USA) - Spinning Crystal (IRE)
Farkas L. Sz & Sz Racing Narra Mihi 2sm Makaam (USA) - Naraan
Farkas L. Sz & Sz Racing Narrátor 4pher Out Loud (GB) - Naraan
Farkas L. Sz & Sz Racing Pancsoló 4pher Brahy (USA) - Panama's Live
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Kesergő 2pk Pouvoir Absolu (GB) - Kespark (ITY)
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Fantastic Icon 2pm Pouvoir Absolu (GB) - Fashion Icon (USA)
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Minorita 2sm Egerton (GER) - Mina Alsalaam (GB)
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Megfogó 3pher Pigeon Catcher (IRE) - Megértő
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Medica 3sk Pigeon Catcher (IRE) - Meloneras (GB)
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Álomfejtő 3sm Steady As A Rock (FR) - Álomtenger
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Mont Master 3pm Captain Marvelous (IRE) - Montmarie (FR)
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Thai Rock 3sm Steady As A Rock (FR) - Thai Pearl (IRE)
Fézer R. Berde Lóránt úr lova Upper Rebel (FR) 3pm Cockney Rebel (IRE) - Upper Jem (IRE)
Fézer R. DANUBIA i. Network Time (IRE) 2pk Born To Sea (IRE) - Namely (IRE)
Fézer R. DANUBIA i. Sea of Turbulence (IRE) 2szk Born To Sea (IRE) - Sandtail (IRE)
Fézer R. Fortuna i. Mister Five Euros (FR) 4stpher Diamond Green (FR) - Vilavella (FR)
Fézer R. Jazy Team i. Red Treasure (FR) 3sm Rio De La Plata (USA) - Allez Loulou (FR)
Fézer R. Jazy Team i. Night for Overdose 4sk Overdose (GB) - Night for Music
Fézer R. MNK Racing i. Rival Love (IRE) 3pm Pour Moi (IRE) - Roman Love (IRE)
Fézer R. P + J. i. Wesley (GER) 2sm Hamond (GER) - Wellista (GER)
Fézer R. RRD Training & Racing Delila 2sk The Bogberry (USA) - Delinda
Fézer R. RRD Training & Racing Flawless Flower (FR) 3pk Diamond Green (FR) - Fleur du Bonheur (FR)
Fézer R. RRD Training & Racing Eskandar (GER) 6sher Teofilo (IRE) - Enora (GER)
Fézer R. RRD Training & Racing Meteorit 10pher Kegyúr - Meridián
Fézer R. Telivér Farm Dynamo 3pm Rendezvous (IRE) - Dynamite Blond (GB)
Fézer R. Telivér Farm Nyelvtörő 4stpk Out Loud (GB) - Nemzeti Összefogás
Fézer R. Tündér farm Nirado (GER) 3sm Sehrezad (IRE) - Ninette (GER)
Fézer R. UNGARO RACING Cirfandli 4sm Overdose (GB) - Chiaraluna (SVK)
Fodor Á. Olivia i. Aloiv Aivilo (GB) 3szk Dark Angel (IRE) - Abeille (IRE)
Friebert A. "SANTORO" Banana Jet 3pk Santoro (GER) - Briccola (GER)
Friebert A. Alagligeti i. II Si (GER) 4stpm It's Gino (GER) - Sun for Sky (GER)
Friebert A. Barabás Zita úrhölgy lova Rikat (ITY) 9pher Martino Alonso (IRE) - Takrit (IRE)
Friebert A. Noémi Racing II. Miss Marple 4pk Out Loud (GB) - Miss Mary
Gajdos Zs. Motivator Racing Pretty Please 4szk En Passant (IRE) - Piruett
Grósz Gy. Ilkamajor i. Mezzo 3pk Satin Stone (USA) - Mezzanine (GER)
Grósz Gy. Ilkamajor i. Aurora Borealis 4pk Overdose (GB) - Alcobaca (GER)
Grósz Gy. Ilkamajor i. Illendő 5sher Saldenzar (GER) - Illiana (GER)
Grósz Gy. Ilkamajor i. Rebellis 7stpk Brahy (USA) - Remegő lány
Gyöngyösi A. Gyöngyösi Farm Mira 5stpk Sunny Sam (GER) - Madam M. (GB)
Hajdi L. ESDE i. Bánk (FR) 2pm Penny's Picnic (IRE) - Brave Lucy (GER)
Hajdi L. ESDE i. Mágnás (FR) 5szm Silver Frost (IRE) - Miss Loulou (FR)
Hajdi L. ESDE i. Duce (FR) 6pm Fuisse (FR) - Dame Blanche (USA)
Hajdi L. Ötösbefutó i. Tizedes 3pm Category Five (IRE) - Tűzcsóva (GB)
Harakály I. Budapesti i. Cimbora 5sher Steady As A Rock (FR) - Cemberlitas (FR)
Hum-Fűzi V. Telivér Farm II. i. Szanszkrit 2pk Out Loud (GB) - Sunny Vale
Hum-Fűzi V. Telivér Farm II. i. Színjáték 2pk Rendezvous (IRE) - Színarany
Hum-Fűzi V. Telivér Farm II. i. Hideghegy 2pm Esti Csillag - Hildene
Hum-Fűzi V. Telivér Farm II. i. Zágráb 2pm Rendezvous (IRE) - Zara
Hum-Fűzi V. Telivér Farm II. i. Mirtuszfa 3pher Rendezvous (IRE) - Mirtuszlány
Hum-Fűzi V. Telivér Farm II. i. Fifikás 3pk Rendezvous (IRE) - Finálé
Hum-Fűzi V. Telivér Farm II. i. Éjszaka 3stpm Rendezvous (IRE) - Estemona (GER)
Hum-Fűzi V. Telivér Farm II. i. Sasszé 4pher Rendezvous (IRE) - Sansz
Hum-Fűzi V. Telivér Farm II. i. Békeidő 4stpk Out Loud (GB) - Béke
Hum-Fűzi V. Telivér Farm II. i. Strawberry 5sm Brahy (USA) - Szamóca (GB)
J. Roszival DREAMIMPEX Jelsa (POL) 2pk Star Poker (IRE) - Jareda (POL)
J. Roszival DREAMIMPEX Kandela (POL) 2stpk Golden Tirol (GER) - Kanna (POL)
J. Roszival DREAMIMPEX Lovely Cat (FR) 2pk French Fifteen (FR) - Lone Cat (FR)
J. Roszival DREAMIMPEX Opium Bullet (GB) 8pm Royal Applause (GB) - Our Poppet (IRE)
J. Roszival Kolozsi Ranch Bramastra (FR) 2sk Masterstroke (USA) - Brass Damask (USA)
J. Roszival Kolozsi Ranch Sweet Anna (GB) 3pk Champs Elysees (GB) - Annawi (GB)
J. Roszival Kolozsi Ranch Lovely Fighter (FR) 3pm Pastorius (GER) - La Martina (GER)
J. Roszival Kolozsi Ranch Rebelliously (GER) 4szk Slickly (FR) - Resaca (GER)
J. Roszival Kolozsi Ranch Botaniste (GER) 4pm Planteur (IRE) - Bella Monica (GER)
J. Roszival Pannon Racing Mont Rock (FR) 2pk Steady As A Rock (FR) - Montmarie (FR)
J. Roszival Pannon Racing Ludovikus 2sm Steady As A Rock (FR) - Lady Mary
J. Roszival Rebeca Racing i. Honthy Hanna 2sk Steady As A Rock (FR) - Heliconia (GB)
J. Roszival Rebeca Racing i. Princess Aurelia (SVK) 3pk The Bogberry (USA) - Pelegrina
J. Roszival VIMAR- DVORNIKY Clones (SVK) 2stpk Black Mast (USA) - Carpatty Queen (GB)
J. Roszival VIMAR- DVORNIKY Ferara (SVK) 2sk Zazou (GER) - Fiordiligi (USA)
J. Roszival VIMAR- DVORNIKY Sky (GER) 2sm Adlerflug (GER) - Seraphine (GER)
J. Roszival VIMAR- DVORNIKY Fiord Rock (CZE) 5sk Steady As A Rock (FR) - Fiordiligi (USA)
Korona K. Korona i. Rubidium 2pk Garabonciás (GER) - Ragazza Nera
Korona K. Korona i. Aflame Inferno 2pm Garabonciás (GER) - Aglaya (GER)
Korona K. Korona i. Allegro Assai 3pm Milestone - Aglaya (GER)
Korona K. Korona i. Morgenstern 3pm Milestone - Millennium
Korona K. Korona i. Graffiti 4szk Sarpedon (GER) - Gina Maxi (GER)
Korona K. Vmax Luck Stone 7stpm Milestone - Lady El Gran
Kovács I. II. Mészáros-Pataki i. Rainbow Rosie (IRE) 3pk The Carbon Unit (USA) - Raining Poppy'S (IRE)
Kovács-Bakos Sz. 3 P i. Enaaya (IRE) 3szk Alhebayeb (IRE) - Exotic Girl (IRE)
Kovács-Bakos Sz. 3 P i. Contesse (CZE) 4pk Fast And Furious (FR) - Crisba (CZE)
Kovács-Bakos Sz. 3 P i. Silver Chimes (GB) 5szk Campanologist (USA) - Nolas Lolly (IRE)
Kovács-Bakos Sz. 3+1 Kft. i. Amazing Allegra (IRE) 2pk Amazing Allegra (IRE) - Amazing Allegra (IRE)
Kovács-Bakos Sz. 3+1 Kft. i. Song Little Song (FR) 4sk Air Chief Marshal (IRE) - Song Of Kintyre (FR)
Kovács-Bakos Sz. Black Horse i. Rozina 2sk Zazou (GER) - Rosolanga (GER)
Kovács-Bakos Sz. Black Horse i. Makár 2sm Steady As A Rock (FR) - Makrancos hölgy
Kovács-Bakos Sz. Bogárzói i. Légyott 3sk Prometheus (GER) - Love Craft (IRE)
Kovács-Bakos Sz. Bogárzói i. Night Boy 6pher Palm Sunday - Neutron
Kovács-Bakos Sz. Csiri Attila úr lova Csodafi 5sher Steady As A Rock (FR) - Covey Go!
Kovács-Bakos Sz. Drexler Virginia úrhölgy lova Almarózsa 5pk The Bogberry (USA) - Apple Pie
Kovács-Bakos Sz. Esztergomi i. Ashta (IRE) 2pk Yeats (IRE) - Ash (GB)
Kovács-Bakos Sz. Esztergomi i. Fly To Me (IRE) 2pm Fly To Me (IRE) - Fly To Me (IRE)
Kovács-Bakos Sz. Esztergomi i. Surprise of Devil (IRE) 2pm Elusive Pimpernel (USA) - Super Value (GB)
Kovács-Bakos Sz. Esztergomi i. For You (IRE) 3sm Frozen Power (IRE) - Fly To Me (IRE)
Kovács-Bakos Sz. Esztergomi i. Just Mine (IRE) 4fk Arcadio (GER) - Just A Moment (IRE)
Kovács-Bakos Sz. Esztergomi i. Magical Luck (IRE) 4pm Vocalised (USA) - Matilda Moreland (IRE)
Kovács-Bakos Sz. Farádi i. Vizitinor (FR) 4szm Tin Horse (IRE) - Viziyya (FR)
Kovács-Bakos Sz. Gerber és Takács urak lova Aurora Amica 2sk Adlerflug (GER) - Alcobaca (GER)
Kovács-Bakos Sz. Gyolai Racing II. She's Mine 3pk Road Runner - Shakira Mia (GER)
Kovács-Bakos Sz. KatEsz Pusta Kincse 4pk Prometheus (GER) - Pusta (GER)
Kovács-Bakos Sz. Legia Szindikátus Sagana (POL) 3pk Camill (IRE) - Sajgonka (POL)
Kovács-Bakos Sz. Lords of Horses Éjfél 5pher Satin Stone (USA) - Estemona (GER)
Kovács-Bakos Sz. Lords of Horses Celeburdi 5sk The Bogberry (USA) - Celesta
Kovács-Bakos Sz. Lords of Horses II. i. Benihana 4pher Out Loud (GB) - Benicia
Kovács-Bakos Sz. Miss Joice Racing Zoffinia (IRE) 4pk Zoffany (IRE) - Princess Nala (IRE)
Kovács-Bakos Sz. SPPM i. Charlie Firpo (IRE) 2pher Sir Prancealot (IRE) - Charaig (GB)
Kovács-Bakos Sz. SPPM i. Oh My God (IRE) 2pk Alhebayeb (IRE) - Ohsosecret (GB)
Kovács-Bakos Sz. STS i. II. Fait Flores (FR) 2szk Literato (FR) - Grande Histoire (FR)
Kovács-Bakos Sz. STS i. II. Silver Pepper (FR) 2szm Silver Frost (IRE) - Parand (GER)
Kovács-Bakos Sz. STS i. II. Ana Gold (FR) 3pk Champs Elysees (GB) - Ana Style (FR)
Kovács-Bakos Sz. STS i. II. Memory of Love (FR) 3szk Tin Horse (IRE) - Ciao My Love (FR)
Kovács-Bakos Sz. Szilvi i. Simply The Best 2pk Prometheus (GER) - Squaw City (FR)
Kovács-Bakos Sz. Szilvi i. Valyriai Acél 2sm Makaam (USA) - Valencia
Kovács-Bakos Sz. Sztankov Racing Pacsirta (IRE) 2pk Free Eagle (IRE) - Pavlopetri (IRE)
Kovács-Bakos Sz. Sztankov Racing Lagarder (IRE) 2pm Lawman (FR) - Leavingforgood (GB)
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Chili Flower 2pk Rendezvous (IRE) - Cherish (GB)
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Eszterlánc 2pk Out Loud (GB) - Estemona (GER)
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Hurrikán 2pk Out Loud (GB) - High Rainbow (IRE)
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Quint 2stpk Makaam (USA) - Queen's Night (IRE)
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Szamovár 2pk Makaam (USA) - Szamóca (GB)
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Septon 2sm Makaam (USA) - Serpa
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Supreme 3pk Satin Stone (USA) - Spinning Crystal (IRE)
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Szamba 3vlpm Rendezvous (IRE) - Szamóca (GB)
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Mirtusz 4pher Out Loud (GB) - Mirtuszlány
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Sámánkő 4pher Satin Stone (USA) - Samirza
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Éjszépe 4pk Satin Stone (USA) - Estemona (GER)
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Selyemkő 4pm Satin Stone (USA) - Selyemfény
Kreka I. Viola i. Levendula (IRE) 3pk Camacho (GB) - Lovesome (GB)
Kreka I. Viola i. Cellem 3sm Brahy (USA) - Celesta
Maronka G. "BUBI" Geige (GER) 2stpk Kallisto (GER) - Gilda (GER)
Maronka G. "BUBI" Double Triomphe (GER) 2pm Cima De Triomphe (IRE) - Double Dagger Lady (USA)
Maronka G. "BUBI" Kráken (fv) 2pm Pigeon Catcher (IRE) - Kizil Sou (fv) (SRB)
Maronka G. "BUBI" Korallenfeuer (GER) 3pk Wiesenpfad (FR) - Kurfürstin (GER)
Maronka G. "BUBI" Blokád 5sk The Bogberry (USA) - Black Rose
Maronka G. "INTERGAJ" Faust (GER) 2pm Nutan (IRE) - Fareia (GER)
Maronka G. "INTERGAJ" Not Now Brexit (FR) 2pm Papal Bull (GB) - Not Now Katie (GB)
Maronka G. "INTERGAJ" Nancho (GER) 4pher Tai Chi (GER) - Nantana (GER)
Maronka G. "JADEITE" Bear Lake (GER) 2pm Earl Of Tinsdal (GER) - Bear Diva (GER)
Maronka G. "JADEITE" Főnix Fame (GB) 2sm Hurricane Run (IRE) - Fame (GER)
Maronka G. "JADEITE" The Batman (GER) 3pm Campanologist (USA) - Tenderly (IRE)
Maronka G. A & V Racing Team Zorro (GER) 3pm Durban Thunder (GER) - Zita (GER)
Maronka G. Álmodó i. En Garde (GER) 2pher Rajsaman (FR) - Evie (FR)
Maronka G. Álmodó i. Centa (GER) 2szk Reliable Man (GB) - Concordia (GER)
Maronka G. Álmodó i. Glorious Glorious (FR) 2pk Amarillo (IRE) - La Beaute (GER)
Maronka G. Álmodó i. Coeur de Leon (FR) 2szm Kandahar Run (GB) - Aarau (GER)
Maronka G. Álmodó i. Imperialiste (FR) 2sm Lord Of England (GER) - Intellingencia (FR)
Maronka G. Álmodó i. Crushing Power (GB) 3pk Foxwedge (AUS) - Chasin' Rainbows (GB)
Maronka G. Álmodó i. Dante's Peak (GB) 3pm Harbour Watch (IRE) - Disco Ball (GB)
Maronka G. Álmodó i. Medyna (FR) 4stpk Masterstroke (USA) - Makarie (FR)
Maronka G. JURKIC - SPORT New Big Hope (GER) 2pk Arrigo (GER) - New Fortuna (GER)
Maronka G. JURKIC - SPORT Tornado Twister (CRO) 2pm Murano (GER) - Tashiba (SRB)
Maronka G. JURKIC - SPORT Bubi Pata (GER) 5pk It's Gino (GER) - Bebe Mutama (GER)
Maronka G. Rena Rihtaric Hadal Deep (IRE) 2sm Ivawood (IRE) - Highland Miss (USA)
Maronka G. Rena Rihtaric Han Denever (GB) 2pm Garswood (GB) - Hearsay (GB)
Maronka G. Rena Rihtaric Sea My Soul (GB) 3sk Born To Sea (IRE) - Silent Confession (IRE)
Maronka G. Rena Rihtaric Fire For Goga (GB) 4pk Vale of York (IRE) - Fire And Sparks (GB)
Molnár Gy. SZTANKOV RACING II. Speedy Sally (IRE) 2szk Gutaifan (IRE) - Stained Glass (GB)
Molnár Gy. SZTANKOV RACING II. Noisy Boy (GB) 2pm Morpheus (GB) - Nairobi (FR)
Molnár Gy. SZTANKOV RACING II. Rascal Dancer (IRE) 2pm Henrythenavigator (USA) - Ranin (GB)
Molnár Gy. SZTANKOV RACING II. Roan Sparrow (IRE) 2szm Gale Force Ten (GB) - Rythm of the Night (IRE)
Molnár Gy. SZTANKOV RACING II. Jewel Love (IRE) 3pk Morpheus (GB) - Spinning Gold (GB)
Molnár O. BÁLVÁNYOS KÖR Arktisz (FR) 2pm Harbour Watch (IRE) - Alsace (GB)
Molnár O. KÉK NYÚL i. Sibelyus (IRE) 2pm Sir Prancealot (IRE) - Sli Na Fiarana (GB)
Molnár O. Kovács László úr lova Bulcsú 8stpher King's Honor (GER) - Búzamező (GB)
Molnár O. M Racing i. Silverado (GER) 2pm Reliable Man (GB) - Sky and Sand (FR)
Molnár O. M Racing i. Winter Tale (GER) 2pm Amaron (GB) - Wonderful Time (GER)
Molnár O. PERLA i. Argosz (IRE) 3pm Dream Ahead (USA) - Arancia (ITY)
Molnár O. PERLA i. Uccellino 6szm Ryan (IRE) - Upperhand (FR)
Molnár O. PERLA i. Sabato (CZE) 9pher Tiger Cafe (JPN) - Shakira Mia (GER)
Mucsi E. Mucsi Horse Team Milady 2sk Dollár Maker - Messzelátó
Mucsi E. Mucsi Horse Team Rubikon 3pk Steady As A Rock (FR) - Rumina
Mucsi E. Mucsi Horse Team Sahara Sun 3pk Star Fury - Snow Mist (GB)
Mucsi E. Mucsi Horse Team Déva vára 5sm Varadar (IRE) - Delia's Flower (GB)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Avignon 2pk Pigeon Catcher (IRE) - Ajánlott (IRE)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Canada 2sk Simplex (FR) - Candy
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Marlon 2sm Steady As A Rock (FR) - Mahiki (GB)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Hoppá (GB) 3pk Dalakhani (IRE) - Hanzada (USA)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Mahagóni 3sk Lidohill (GB) - Mahiki (GB)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Humbuk 3pm Brahy (USA) - High Rainbow (IRE)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Perfect Too 6pm En Passant (IRE) - Perfect Distance (USA)
Puskás A. Szikháti i. Minimax 2pk En Passant (IRE) - Maxima
Puskás A. Szikháti i. Queen's Dancer 4pk Palo Verde (GB) - Queen's Night (IRE)
Puskás A. VINCE i. Olaf 5pher En Passant (IRE) - Operabál
Rácz A. Rácz Attila úr lova Gauteng Chief 3fm Ryan (IRE) - Gerle
Rácz A. Rácz Attila úr lova Rose Fire 4sk Overdose (GB) - Rainfire (FR)
Ribárszki S. HRNG i. Futurist Fashion 5sk Haafhd (GB) - Fashion Icon (USA)
Ribárszki S. Rádi i. Blush Bird (IRE) 2pk Champs Elysees (GB) - Blush's Gift (GB)
Ribárszki S. Rádi i. Califan (IRE) 2szm Gutaifan (IRE) - Cosenza (GB)
Ribárszki S. Rádi i. Lucifer 2pm Garabonciás (GER) - Lucky Lady (GB)
Ribárszki S. Rádi i. Northern Way (FR) 2pm Thewayyouare (USA) - Nessaya (GER)
Ribárszki S. Rádi i. Barriss (FR) 3szk Dream Ahead (USA) - Briseida (SPA)
Ribárszki S. Rádi i. Pheodora (IRE) 3sk Arakan (USA) - Pardoned (IRE)
Ribárszki S. Rádi i. La Lianga (FR) 4pk Motivator (GB) - Lavetoria (FR)
Ribárszki S. Ribimirasára i. Firstmind (FR) 2pm Coastal Path (GB) - Quick Starlett (FR)
Ribárszki S. Ribimirasára i. Sea Secrets (GER) 3pk Sea The Moon (GER) - Secrets (GB)
Ribárszki S. Ribimirasára i. Nirwana (GER) 4pk Campanologist (USA) - National Dress (GB)
Ribárszki S. SC. FANCY DUTY Fancy Fury (GER) 3stpher It's Gino (GER) - Foreign Beauty (GER)
Ribárszki S. SC. FANCY DUTY Billy Tiger (GB) 9pher Tiger Hill (IRE) - Billiard (GB)
Ribárszki S. TEQBALL i. Highteq (IRE) 3sm Zebedee (GB) - Happy Pursuit (GB)
S. Georgiev Bencina Beno úr lova Aquagirl (IRE) 2sk Tagula (IRE) - Angelena Ballerina (GB)
S. Georgiev Bencina Beno úr lova Firiora (IRE) 3pk Fast Company (IRE) - Little Match Girl (IRE)
S. Georgiev CERNOLIK i. Antilopa (IRE) 2pk Sir Prancealot (IRE) - Aqueous (IRE)
S. Georgiev Croatian Owners Club Calabrese (IRE) 2szm Alhebayeb (IRE) - Crystalline Stream (FR)
S. Georgiev Croatian Owners Club Sicilian Prince (IRE) 2pm Alhebayeb (IRE) - Suntory (IRE)
S. Georgiev DB RACING Sonic Bang (IRE) 2pm Worthadd (IRE) - Sonic Night (IRE)
S. Georgiev DS Bihac Landkaiser (GER) 3pher Kamsin (GER) - La Next (GER)
S. Georgiev DS Bihac Impactful (IRE) 4pher Iffraaj (GB) - Take Flight (IRE)
S. Georgiev EKINOKS Oba Hara (GB) 2sk Zebedee (GB) - Overheard (IRE)
S. Georgiev Gödi i. Love Forever (IRE) 2pk Tagula (IRE) - La Herradura (GB)
S. Georgiev Kiril Raponski Secret Grey (IRE) 2szm Gutaifan (IRE) - Scarborough Lily (GB)
S. Georgiev Noémi Racing Dawn Hill (FR) 2szk Kingston Hill (GB) - Delma (IRE)
S. Georgiev Noémi Racing Lord Causeway (AUT) 2fm Storm Mist (IRE) - La Calia (GB)
S. Georgiev Noémi Racing Kapdarkey (FR) 3stpk Kapgarde (FR) - Keyminda (FR)
S. Georgiev Noémi Racing Original 3pk Satin Stone (USA) - Orange Lady (IRE)
S. Georgiev Noémi Racing Rajsamatazz (FR) 3szk Rajsaman (FR) - Neuilly (GB)
S. Georgiev Noémi Racing Tarzaniya (IRE) 3sk Tamayuz (GB - Tarziyna (IRE)
S. Georgiev Orchidea Racing Stable Nagykobra (GER) 4pm Wiener Walzer (GER) - Nesayem (IRE)
S. Georgiev SANDROVO Perpericon (GB) 2pm Heeraat (IRE) - Peace And Love (IRE)
S. Georgiev SANDROVO War Master (FR) 2szm Rajsaman (FR) - Green Grass (FR)
S. Georgiev SANDROVO Miss Orchidea (IRE) 3pk Elzaam (AUS) - Takasima (IRE)
S. Georgiev SANDROVO Rikoleta (IRE) 3szk Rajsaman (FR) - Toxic Girl (FR)
S. Georgiev SANDROVO Morita Menantie (FR) 4pk Planteur (IRE) - Queen Menantie (FR)
S. Georgiev Sanski Most Coffee Bean (GB) 2pm Captain Gerrard (IRE) - Country Madam (IRE)
S. Georgiev Soul Racing Team Too Long 2szk Fairlypi (IRE) - Tunic (GB)
S. Georgiev Soul Racing Team Greenpeace 5szk Fairlypi (IRE) - Green Seed (IRE)
S. Georgiev Stall Hernstein Rocket Boy 4pher Globus (GER) - Roxaguna (GER)
S. Georgiev Stall Hernstein Atletico 5pher Imperioso (GER) - Aldonza (AUT)
S. Georgiev Stall Hernstein Si Si Senor 6pher Globus (GER) - Senorita Lomita (GER)
S. Georgiev VAMI Szindikátus Vain Hope (IRE) 2szk Gutaifan (IRE) - Vale Of Belvoir (IRE)
S. Georgiev VINT Szindikátus Victoria Vitae (CZE) 2pk The Bogberry (USA) - Vesponetta (FR)
S. Georgiev VINT Szindikátus Golden Sea (IRE) 3sk Born To Sea (IRE) - Matula (IRE)
Soltész A. PLACEBO Júlia 3pk Ryan (IRE) - Jubilantka (IRE)
Soltész A. Soltész ménes First Pigeon 2pk Pigeon Catcher (IRE) - First Fast Now (IRE)
Soltész A. Soltész ménes Supergirl 2pk Ryan (IRE) - Sunny Girl
Soltész A. Soltész ménes Bastille 2pm Captain Marvelous (IRE) - Brynhild (FR)
Soltész A. Soltész ménes Cupido 2pm The Bogberry (USA) - Couplet (GB)
Soltész A. Soltész ménes La Shaba (IRE) 3pk Ocovango (GB) - La Shalak (IRE)
Soltész A. Soltész ménes Ready 3sk Steady As A Rock (FR) - Renleet (ITY)
Soltész A. Soltész ménes She Moves 3pk Captain Marvelous (IRE) - Surveyance (USA)
Soltész A. Soltész ménes United 3pk Egerton (GER) - Urban Lady (GB)
Soltész A. Soltész ménes Seneca 3pm Pigeon Catcher (IRE) - Setacruda (FR)
Soltész A. Soltész ménes Wasmy (FR) 4sm Dawn Approach (IRE) - Alshamatry (USA)
Soltész A. Soltész ménes Wildvogel (GER) 4stpm Kheleyf (USA) - Wurfkette (GER)
Suták J. Garai i. Lump 2pm Steady As A Rock (FR) - Lady Kata
Suták J. Garai i. Bori 3pk Fairlypi (IRE) - Borbolya
Suták J. Garai i. The Queen 3pk Dr Guru (GB) - Tempo A Calypso (IRE)
Suták J. Garai i. Hulan 3pm Category Five (IRE) - Harmat
Suták J. Garai i. Vernon 3pm Varadar (IRE) - Verocska
Suták J. Garai i. Judit 4pk Category Five (IRE) - Jennifer
Suták J. Jeles i. Bírónő 6pk Steady As A Rock (FR) - Blanche
Suták J. Kodormányi m. Kenguru 3pm En Passant (IRE) - Kinecia (GER)
Suták J. Nomád i. Nebáncsvirág (IRE) 2pk Born To Sea (IRE) - Night Club (GB)
Suták J. Nomád i. Schneerose 2sk Egerton (GER) - Schneiderfáni
Suták J. Nomád i. Tűzfészek 2pk Pigeon Catcher (IRE) - Tűzkígyó (GB)
Suták J. Nomád i. Amerika Kapitány (IRE) 2pm Most Improved (IRE) - Adjtiya (IRE)
Suták J. Nomád i. Bossa Nova 3pk Latin Lover (FR) - Bright Gold (GER)
Suták J. Nomád i. Bryan 4stpm Ryan (IRE) - Búzamező (GB)
Suták J. Nomád i. Navajo 4pm Brahy (USA) - Naveen
Suták J. Nomád i. Pókerarc 4pm En Passant (IRE) - Poker Face
Suták J. Nomád i. Silent Water (GER) 4sm Sordino (GER) - Sun for Georgie (GER)
Suták J. Nomád i. Sambo 5sm The Bogberry (USA) - Samirza
Suták J. Nomád i. Vanília 6pk Out Loud (GB) - Vanity Fong (GB)
Suták J. Nomád i. Papírsárkány 7stpk Sárkányfog (GB) - Pattogó tűz
Suták J. Nomád i. Pokolfajzat 8pher Sárkányfog (GB) - Pattogó tűz
Sutákné Á. Nomád II. i. Pink 7pk Cecil Groom - Perigon szépe
Szalai M. Larion i. Jeles 2pk Pigeon Catcher (IRE) - Jubilantka (IRE)
Szalai M. Larion i. Cromwell 3pm Steady As A Rock (FR) - Choir Solo (GB)
Szalai M. Larion i. Lovely Rock 6sm Steady As A Rock (FR) - Lovely Black
Szalai M. Larion i. Larion 8sher Kegyúr - Lovely Black
Székely K. Artemisz i. Royal Ron 6pher Marcipán - Royal Delice
Székely K. Dr. Ecsedi Leticia lova II. Double Girl (FR) 4stpk Silver Frost (IRE) - Montagne Magique (IRE)
Székely K. Dr. Ecsedi Leticia lova II. Radio Ga Ga 8szher Kandahar Run (GB) - Rosolanga (GER)
Székely K. Telivér "H" Szerencse lovag (FR) 6pher Soldier Of Fortune (IRE) - Alsu (IRE)
Sztojka R. Kóczián Dávid úr lova Bizottság 5sher The Bogberry (USA) - Benicia
Sztojka R. Kóczián Kármen úrhölgy Tiltott gyümölcs 3sm Brahy (USA) - The Moon And Back (USA)
Sztojka R. Komáromi i. Narancsfa 7pk Pretty Princ - Narancsvirág
Sztojka R. Komáromi i. Paulína 7pk Pretty Princ - Pretty Gold
Szuna Sz. Szenttamási i. Dundus 2pk Star Fury - Dancing Hussy (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. Keszkenő 2sk Star Fury - Karcags Beauty (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Fergeteg 2pm Star Fury - Frog House (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Lázadó 2pm Star Fury - Lacis Whip (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. Szénpor 2sm Star Fury - Snow Mist (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. La Rosée 3pk Star Fury - Lacis Whip (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. Titanella 3pk Star Fury - Titana Club (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Don Corleone 3sm Star Fury - Dancing Hussy (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. Karagandi 3pm Star Fury - Karcags Beauty (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Please Be True (IRE) 4sher Camacho (GB) - Semper Fi (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. Muizenberg Rock (IRE) 4pm Rock Of Gibraltar (IRE) - Muizenberg Nights (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Oxford Thespian (IRE) 4pm North Light (IRE) - Centred (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Twisted Logic (IRE) 4pm Shamardal (USA) - Myrine (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Barabau (USA) 6pm Bernardini (USA) - Balanchine (USA)
Tormási Gy. Group I i. Amaranta 2pk Steady As A Rock (FR) - Álommanó
Tormási Gy. Orbay Kft. Maxson Hill (FR) 2pm Maxios (GB) - Sonka (FR)
Tormási Gy. Orbay Kft. Cape Sounion (FR) 3pk Le Havre (IRE) - Heliocentric (FR)
Tormási Gy. Orbay Kft. Apostol (FR) 6pher Dylan Thomas (IRE) - Anoush (USA)
Ványi V. Vénusz i. Ncorty 2pk Out Loud (GB) - Ncore
Ványi V. Vénusz i. Sanszos 2pm Rendezvous (IRE) - Sansz
Ványi V. Vénusz i. High Tide 4pk Category Five (IRE) - Hősnő
Ványi V. Vénusz i. Méta 5sher Kenzo (IRE) - Messzelátó
Ványi V. Vénusz i. Holdviola 5sk Category Five (IRE) - Hősnő
Ványi V. Vénusz i. Oscar 8pher Frankly Dancing - Oase (GER)
Zala Cs. Böröcz József úr l. Fit to Fly (GER) 3pk Overdose (GB) - Flying Sensation (GER)
Zala Cs. Böröcz József úr l. Tu You You (GER) 3sk Amico Fritz (GER) - Tamarita (GER)
Zala Cs. Box - Everest i. Stone Sober 2pm Shaafi (USA) - Storm
Zala Cs. Box - Everest i. Stormatic 4stpher Overdose (GB) - Storm
Zala Cs. Box - Everest i. Sárkányfű 6stpher Shaafi (USA) - Storm
Zala Cs. CANTEL RACING Agave 2sk Egerton (GER) - Ave Maria
Zala Cs. CANTEL RACING Somewhere 2pk Steady As A Rock (FR) - Spider Lily (GB)
Zala Cs. CANTEL RACING Mathias Rex 2sm Pigeon Catcher (IRE) - Margaret Queen
Zala Cs. CANTEL RACING Surda Dala 2pm Rendezvous (IRE) - Should I Stay
Zala Cs. CANTEL RACING Ménkű 3pm Category Five (IRE) - Mennydörgés
Zala Cs. Csima Dominika úrhölgy Liquidator 2pk Ryan (IRE) - Lucy
Zala Cs. Csima Dominika úrhölgy Dharma 2pm Dr Guru (GB) - Dajkamese
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Álomkép 2sk Ryan (IRE) - Álomtenger
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Capriccio 2pk Fairlypi (IRE) - Carcade (ITY)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Set Me Free 2szm Fairlypi (IRE) - Setacruda (FR)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Sorbonne 4sher Dunkerque (FR) - Sougy (FR)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Stanford 4sm Pigeon Catcher (IRE) - Saffwah (IRE)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Juniperus 5stpm Fairlypi (IRE) - Jubilantka (IRE)
Zala Cs. Dr. Horváth Csaba úr lova Odin 2pm Prometheus - Ouagadougou Dawn (GER)
Zala Cs. Főnix i. Herastias (FR) 2pk Kamsin (GER) - Hera Bonitas (FR)
Zala Cs. Főnix i. Melonka 2sk Pigeon Catcher (IRE) - Meloneras (GB)
Zala Cs. Főnix i. North Island (GER) 2pk Nathaniel (IRE) - North America (GER)
Zala Cs. Főnix i. Namroud (GER) 2pm Tai Chi (GER) - Nachita (FR)
Zala Cs. Főnix i. Ilvy (USA) 3pk Magician (IRE) - Ingrid Louisiana (USA)
Zala Cs. Kishalász i. Bigfoot 5pher Sunny Sam (GER) - Boszorka
Zala Cs. ROYAL STABLE Ayers Rock 2pm Steady As A Rock (FR) - Aeronwy Thomas (IRE)
Zala Cs. Szalai Béla úr lova Aelfy 2pm Category Five (IRE) - Au !
Zala Cs. Telivér Farm II. Mirr Murr 2pm Makaam (USA) - Mirtuszlány