Magyar Lóverseny Adatbázis - Hungarian Horseracing Database
GALOPP ADATBÁZIS / GALLOP DATABASE

Vissza az adatbázis kezdőlapjára Ide kattintva tud visszamenni az Galopp oldalra


Tréninglista List of horses in training

Idomár
Trainer
Istálló
Stable
Név
Name
Kor/Szín/Nem
Age/Colour/Sex
Származás
Pedigree
Aros Z. Krizo i. Centrum 2sk Latin Lover (FR) - Cool Girl (IRE)
Balogh H. Balogh i. Rubikon 3pk Steady As A Rock (FR) - Rumina
Balogh H. Balogh i. Ruca 3sk Category Five (IRE) - Rekvizitum
Balogh H. Balogh i. Régi Történet 4pk Category Five (IRE) - Rendes
Balogh H. Balogh i. Lujza 5pk Category Five (IRE) - Lady El Gran
Bányai R. TRINITY i. Melioria 2stpk Garabonciás (GER) - Millennium
Barabás M. Apex i. Hocus Pocus (GER) 3sher Reliable Man (GB) - Humaita (GER)
Barabás M. Apex i. Zendaya (GER) 3szk Kendargent (FR) - Zavaala (IRE)
Barabás M. Apex i. Music Channel (GB) 4pk Most Improved (IRE) - Molly Marie (IRE)
Barabás M. Apex i. König Arion (GER) 5sher Areion (GER) - Königin Platina (GER)
Barabás M. Nagy Ilona úrhölgy lova Spot Light (SWE) 2pk Streetlight (GB) - Annie Blue (SWE)
Barabás M. Nagy Ilona úrhölgy lova Chamsin Street (SWE) 8pk Streetlight (GB) - Annie Blue (SWE)
Berghoffer Sz. Molnár Team La Divina Commedia (IRE) 4pk Siyouni (FR) - Diva Aggressiva (GB)
Berghoffer Sz. Salty and Sweet i. Captain Angrypants (FR) 4sher Zambezi Sun (GB) - Princesse Gaelle (GB)
Berghoffer Sz. Salty and Sweet i. Fileva (IRE) 4pk Society Rock (IRE) - Russian Roubles (IRE)
Bihari A. Rege i. Boby Cheri (FR) 2pm Sri Putra (GB) - Stronger (FR)
Bihari A. Rege i. Byolland (FR) 2pm Planteur (IRE) - Achtal (IRE)
Bihari A. Rege i. Fantastic Icon 2pm Pouvoir Absolu (GB) - Fashion Icon (USA)
Bihari A. Rege i. Halco King (fv) (FR) 2pm Falco (USA) - Queen River (fv) (FR)
Bihari A. Rege i. Serif 2sm Pigeon Catcher (IRE) - Saffwah (IRE)
Bihari A. Rege i. Vendredi (FR) 2fm Penny's Picnic (IRE) - Taywara (FR)
Bihari A. Rege i. Hatfield House (IRE) 3pk Kendargent (FR) - Vieux Maisons (IRE)
Bihari A. Rege i. Napsugar Isabel (IRE) 3pk Battle of Marengo (IRE) - Namora (GER)
Bihari A. Rege i. Rakfi Victorious (FR) 3sm Makfi (GB) - Rahyna (USA)
Bihari A. Rege i. Cedilla (IRE) 4szk Clodovil (IRE) - Apostrophe (IRE)
Bihari A. Rege i. Possibilite (FR) 4pk Le Havre (IRE) - Fresville (IRE)
Bihari A. Rege i. Keszi 4sm Steady As A Rock (FR) - Kespark (ITY)
Bihari A. Rege i. Regölő 4pm Kegyúr - Renleet (ITY)
Bihari A. Rege i. Wasmy (FR) 4sm Dawn Approach (IRE) - Alshamatry (USA)
Bihari A. Rege i. Ridik 6pher Saldenzar (GER) - Rumina
Bokori T. Ante Zorica i. La Fiesta (CRO) 3pk La Fiesta (CRO) - La Fiesta (CRO)
Bokori T. Gyolai Racing Amoreena (GB) 3pk Swiss Spirit (GB) - Harryana To (GB)
Bokori T. Gyolai Racing Dubai Dusk (GB) 3pk Farhh (GB) - Pencarrow (GB)
Bokori T. Gyolai Racing Alcavella (GB) 4szk Worthadd (IRE) - Albacocca (GB)
Bokori T. Gyolai Racing Used To Be (GB) 5sher Kyllachy (GB) - Polly Floyer (GB)
Bokori T. SC. MOLETT Crime Fighter (IRE) 4pk Kheleyf (USA) - Araajmh (USA)
Bokori T. SC. MOLETT Brilliance (GER) 5pk It's Gino (GER) - Beltana (GER)
Bokori T. SC. MOLETT II. Beauchamp Opal (GB) 5pk Pastorial Pursuits (GB) - Orange Sunset (IRE)
Csiszár G. Csiszár Racing Stable Celadna (CZE) 4szk Darsalam (IRE) - Certovka (CZE)
Csiszár G. Csiszár Racing Stable Tristan (CZE) 5sher Scater (POL) - Triada (CZE)
Csiszár G. Csiszár Racing Stable Manon (CZE) 6pk Tiger Cafe (JPN) - Maracuda (CZE)
Csiszár G. Csiszár Racing Stable Tolar (CZE) 10pher Vernius (CZE) - Terezie (CZE)
Csontos P. Szentgyörgypuszta i. Almaviva CSCS 4pher En Passant (IRE) - Agapé
Csontos P. Szentgyörgypuszta i. Midnight Love (IRE) 4pk Kodiac (GB) - Mutiska (IRE)
Csontos P. Szentgyörgypuszta i. Vegaia (ITY) 5pk Pounced (USA) - Garnera (IRE)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Santis 2sk Pigeon Catcher (IRE) - Salalah (CZE)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Marmalade 2pm Simplex (FR) - Mazsola
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Ariel 3sk Kalatos (GER) - Aeronwy Thomas (IRE)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Riadó 3pk Pigeon Catcher (IRE) - Rohanj !
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Ábránd 3pm Pouvoir Absolu (GB) - Álomarcú lány
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Last Stride 3pm Egerton (GER) - La Strada Primera (GER)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Liqueur 3pm Captain Marvelous (IRE) - Ligurian Sea (GB)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Jubileum 4pk Steady As A Rock (FR) - Jubilantka (IRE)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. My Luck 6pm Steady As A Rock (FR) - My Cream
Csupor F. City Of Stars Minna 8sk Kegyúr - Mina Alsalaam (GB)
Csupor F. Dicső F. úr lova Tanganyika (GER) 6szk Kaldounevees (FR) - That's Me (GER)
Csupor F. FELTEFE Ahmed 3stpm Cikázó - Anubisz (GB)
Csupor F. FELTEFE Badger's King 3pm Cikázó - Badger's Baby
Csupor F. H.SZ.S.ZS. i. Chatelet (FR) 3stpm Penny's Picnic (IRE) - Magicmontain (FR)
Csupor F. H.SZ.S.ZS. i. Speedtest 9stpher Kegyúr - Star Line
Csupor F. Kígyósi i. Holiday 4szk Kreccs - Hópehely
Csupor F. Kígyósi i. Red 4pm Kreccs - Rio Linda (FR)
Csupor F. Motivator Racing i. Pearl Oyster (SRB) 7szm Don't Loose (GER) - Prime Attraction (SRB)
Csupor F. Pinokkio i. Poco Forte (FR) 3szk Silver Frost (IRE) - Sottovoce (GB)
Csupor F. Sebestyén József úr lova Napkelte 6sm Steady As A Rock (FR) - Napernyő
Csupor F. Tatai i. Lanna 2sk Pigeon Catcher (IRE) - La Pimienta (GER)
Csupor F. Tatai i. Pray and Play 2sk Pigeon Catcher (IRE) - Pray From Heaven (IRE)
Csupor F. Tatai i. Fag yongy (FR) 3sk Motivator (GB) - Finella (FR)
Csupor F. Tatai i. Pray And Win 3pk Shakespearean (IRE) - Pray From Heaven (IRE)
Csupor F. Tatai i. Macaron 3pm Steady As A Rock (FR) - Mazsola
Csupor F. Tatai i. Louleli (FR) 4sk Fuisse (FR) - Louve Antique (FR)
Csupor F. Tatai i. Tűzgalamb 4sk Pigeon Catcher (IRE) - Tűzkígyó (GB)
Csupor F. Tatai i. Capitaine Fregate (FR) 5stpm Fuisse (FR) - Gracilia (FR)
Deák Gy. "Álmodó i." Flying Fighter (GB) 3pm Dream Ahead (USA) - Frabjous (GB)
Domján L. Pannonstar Racing Team Best Victory DL 2pk Prince Damyan - Balettáncosnő
Domján L. Pannonstar Racing Team Black Fire DL 3szk Prince Damyan - Babylon DL
Elbert J. Equus - Dent Sáska 3sk Category Five (IRE) - Sugar Lady
Elbert J. Equus - Dent Wiro-Dzsenna 4szk Category Five (IRE) - Wiro-Dzserix
Farkas L. Sz & Sz Racing Narrátor 4pher Out Loud (GB) - Naraan
Farkas L. Sz & Sz Racing Pancsoló 4pher Brahy (USA) - Panama's Live
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Kesergő 2pk Pouvoir Absolu (GB) - Kespark (ITY)
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Minorita 2sm Egerton (GER) - Mina Alsalaam (GB)
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Megfogó 3pher Pigeon Catcher (IRE) - Megértő
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Medica 3sk Pigeon Catcher (IRE) - Meloneras (GB)
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Álomfejtő 3sm Steady As A Rock (FR) - Álomtenger
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Mont Master 3pm Captain Marvelous (IRE) - Montmarie (FR)
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. La Mer 4sk Monsieur Bond (IRE) - Ligurian Sea (GB)
Fézer R. Bábolna Ménesbirtok i. Estike 5pk Saldenzar (GER) - Ejtihaad (IRE)
Fézer R. Berde Lóránt úr lova Upper Rebel (FR) 3pm Cockney Rebel (IRE) - Upper Jem (IRE)
Fézer R. DANUBIA i. Network Time (IRE) 2pk Born To Sea (IRE) - Namely (IRE)
Fézer R. DANUBIA i. Sea of Turbulence (IRE) 2szk Born To Sea (IRE) - Sandtail (IRE)
Fézer R. Fortuna i. Gamine Jag (fv) (FR) 3stpk Special Kaldoun (IRE) - Victoire Jaguine (FR)
Fézer R. Fortuna i. Mister Five Euros (FR) 4stpher Diamond Green (FR) - Vilavella (FR)
Fézer R. MNK Racing i. Rival Love (IRE) 3pm Pour Moi (IRE) - Roman Love (IRE)
Fézer R. P + J. i. Holly Boum (FR) 3pher Buck's Boum (FR) - Holly Girl (IRE)
Fézer R. RRD Training & Racing Firsty 3sk Steady As A Rock (FR) - First Fast Now (IRE)
Fézer R. RRD Training & Racing Flawless Flower (FR) 3pk Diamond Green (FR) - Fleur du Bonheur (FR)
Fézer R. RRD Training & Racing Night for Overdose 4sk Overdose (GB) - Night for Music
Fézer R. RRD Training & Racing Meteorit 10pher Kegyúr - Meridián
Fézer R. SZTANKOV RACING II. Speedy Sally (IRE) 2szk Gutaifan (IRE) - Stained Glass (GB)
Fézer R. SZTANKOV RACING II. Jewel Love (IRE) 3pk Morpheus (GB) - Spinning Gold (GB)
Fézer R. Tündér farm Nirado (GER) 3sm Sehrezad (IRE) - Ninette (GER)
Fézer R. UNGARO RACING Golden Cat (GER) 3pk Soldier Hollow (GB) - Golden Bunny (GER)
Fézer R. UNGARO RACING Dynamo 3pm Rendezvous (IRE) - Dynamite Blond (GB)
Fézer R. UNGARO RACING Thai Rock 3sm Steady As A Rock (FR) - Thai Pearl (IRE)
Fézer R. UNGARO RACING Top L'Ami (FR) 3pm Top Trip (GB) - Amisana (ITY)
Fézer R. UNGARO RACING Nyelvtörő 4stpk Out Loud (GB) - Nemzeti Összefogás
Fézer R. UNGARO RACING Cirfandli 4sm Overdose (GB) - Chiaraluna (SVK)
Fézer R. UNGARO RACING Bubi Pata (GER) 5pk It's Gino (GER) - Bebe Mutama (GER)
Fézer R. UNGARO RACING Voodoo Master (GER) 5pm Liquido (GER) - Verbatim (GB)
Fodor Á. Olivia i. Aloiv Aivilo (GB) 3szk Dark Angel (IRE) - Abeille (IRE)
Friebert A. "SANTORO" Banana Jet 3pk Santoro (GER) - Briccola (GER)
Friebert A. Alagligeti i. II Si (GER) 4stpm It's Gino (GER) - Sun for Sky (GER)
Friebert A. Alagligeti i. II Booxa 6pk Rainbow Ways (GB) - Bucsintető
Friebert A. Barabás Zita úrhölgy lova Rikat (ITY) 9pher Martino Alonso (IRE) - Takrit (IRE)
Friebert A. FRIBI i. Nemes 3pk Palo Verde (GB) - Nemzeti Összefogás
Friebert A. MANSOIS RACING Mansois (FR) 4szm Vertigineux (FR) - Yes Mate (FR)
Friebert A. Nagyberek i. Sunnykid 5pher Steady As A Rock (FR) - Sunny Girl
Friebert A. Noémi Racing Békepipa 2sk Makaam (USA) - Béke
Friebert A. Noémi Racing Dawn Hill (FR) 2szk Kingston Hill (GB) - Delma (IRE)
Friebert A. Noémi Racing Lord Causeway (AUT) 2fm Storm Mist (IRE) - La Calia (GB)
Friebert A. Noémi Racing Kapdarkey (FR) 3stpk Kapgarde (FR) - Keyminda (FR)
Friebert A. Noémi Racing Original 3pk Satin Stone (USA) - Orange Lady (IRE)
Friebert A. Noémi Racing Rajsamatazz (FR) 3szk Rajsaman (FR) - Neuilly (GB)
Friebert A. Noémi Racing Tarzaniya (IRE) 3sk Tamayuz (GB - Tarziyna (IRE)
Friebert A. Noémi Racing Humbuk 3pm Brahy (USA) - High Rainbow (IRE)
Friebert A. Noémi Racing Qlináris 3stpm Rendezvous (IRE) - Queen's Night (IRE)
Friebert A. Noémi Racing Financial Crime (IRE) 4pher Red Jazz (USA) - Clodilla (IRE)
Friebert A. Noémi Racing Miss Marple 4pk Out Loud (GB) - Miss Mary
Friebert A. Noémi Racing Rising Rose 4pk Overdose (GB) - Rosolanga (GER)
Gajdos Zs. Motivator Racing Pretty Please 4szk En Passant (IRE) - Piruett
Grósz Gy. Ilkamajor i. Mezzo 3pk Satin Stone (USA) - Mezzanine (GER)
Grósz Gy. Ilkamajor i. Illendő 5sher Saldenzar (GER) - Illiana (GER)
Grósz Gy. Ilkamajor i. Rebellis 7stpk Brahy (USA) - Remegő lány
Gyöngyösi A. Gyöngyösi Farm Mira 5stpk Sunny Sam (GER) - Madam M. (GB)
Hajdi L. ESDE i. Bánk (FR) 2pm Penny's Picnic (IRE) - Brave Lucy (GER)
Hajdi L. ESDE i. Lady Zsu (GB) 3sk Lethal Force (IRE) - Lady Vermeer (GB)
Hajdi L. ESDE i. Boisyvon (FR) 3szm Rajsaman (FR) - Sainte Colombe (IRE)
Hajdi L. ESDE i. Georges Song (FR) 3pm George Vancouver (USA) - Ribadesella (GB)
Hajdi L. ESDE i. Mágnás (FR) 5szm Silver Frost (IRE) - Miss Loulou (FR)
Hajdi L. ESDE i. Duce (FR) 6pm Fuisse (FR) - Dame Blanche (USA)
Hajdi L. Ötösbefutó i. Tizedes 3pm Category Five (IRE) - Tűzcsóva (GB)
Harakály I. Budapesti i. Cimbora 5sher Steady As A Rock (FR) - Cemberlitas (FR)
Hum-Fűzi V. Telivér Farm II. i. Sasszé 4pher Rendezvous (IRE) - Sansz
Hum-Fűzi V. Telivér Farm II. i. Békeidő 4stpk Out Loud (GB) - Béke
Hum-Fűzi V. Telivér Farm II. i. Strawberry 5sm Brahy (USA) - Szamóca (GB)
J. Roszival DREAMIMPEX Jelsa (POL) 2pk Star Poker (IRE) - Jareda (POL)
J. Roszival DREAMIMPEX Kandela (POL) 2stpk Golden Tirol (GER) - Kanna (POL)
J. Roszival DREAMIMPEX Lovely Cat (FR) 2pk French Fifteen (FR) - Lone Cat (FR)
J. Roszival DREAMIMPEX Opium Bullet (GB) 8pm Royal Applause (GB) - Our Poppet (IRE)
J. Roszival Kolozsi Ranch Sweet Anna (GB) 3pk Champs Elysees (GB) - Annawi (GB)
J. Roszival Kolozsi Ranch Lovely Fighter (FR) 3pm Pastorius (GER) - La Martina (GER)
J. Roszival Kolozsi Ranch Rebelliously (GER) 4szk Slickly (FR) - Resaca (GER)
J. Roszival Kolozsi Ranch Botaniste (GER) 4pm Planteur (IRE) - Bella Monica (GER)
J. Roszival Rebeca Racing-Grand Hotel Bellevue V.Tatry Princess Aurelia (SVK) 3pk The Bogberry (USA) - Pelegrina
J. Roszival VIMAR- DVORNIKY Fiord Rock (CZE) 5sk Steady As A Rock (FR) - Fiordiligi (USA)
Kálmán A. KOMÁROMI i. Garland 7sk Pretty Princ - Glória
Kálmán A. KOMÁROMI i. Geoway 7sk Pretty Princ - Galloway
Kálmán A. KOMÁROMI i. Narancsfa 7pk Pretty Princ - Narancsvirág
Kálmán A. KOMÁROMI i. Paulína 7pk Pretty Princ - Pretty Gold
Kálmán A. KOMÁROMI i. Narancsfavirág 8pk Pretty Princ - Narancsvirág
Korona K. Korona i. Rubidium 2pk Garabonciás (GER) - Ragazza Nera
Korona K. Korona i. Aflame Inferno 2pm Garabonciás (GER) - Aglaya (GER)
Korona K. Korona i. Allegro Assai 3pm Milestone - Aglaya (GER)
Korona K. Korona i. Morgenstern 3pm Milestone - Millennium
Korona K. Korona i. My Rocky (FR) 3pm Rock Of Gibraltar (IRE) - Maine Rose (GB)
Korona K. Korona i. Graffiti 4szk Sarpedon (GER) - Gina Maxi (GER)
Korona K. Vmax Luck Stone 7stpm Milestone - Lady El Gran
Kovács I. II. Lords of Horses III. Békés harcos 3pher Rendezvous (IRE) - Béke
Kovács I. II. Lords of Horses III. Santa Fe 3pher Rendezvous (IRE) - Sansz
Kovács I. II. Mészáros-Pataki i. Rainbow Rosie (IRE) 3pk The Carbon Unit (USA) - Raining Poppy'S (IRE)
Kovács-Bakos Sz. 3 P i. Lucky Luciano (IRE) 3pher Arakan (USA) - Love Giulia (GB)
Kovács-Bakos Sz. 3 P i. Enaaya (IRE) 3szk Alhebayeb (IRE) - Exotic Girl (IRE)
Kovács-Bakos Sz. 3 P i. Butch Boy Cassidy (IRE) 3sm Mukhadram (GB) - Beach Candy (IRE)
Kovács-Bakos Sz. 3 P i. Contesse (CZE) 4pk Fast And Furious (FR) - Crisba (CZE)
Kovács-Bakos Sz. 3 P i. Silver Chimes (GB) 5szk Campanologist (USA) - Nolas Lolly (IRE)
Kovács-Bakos Sz. 3+1 Kft. i. Song Little Song (FR) 4sk Air Chief Marshal (IRE) - Song Of Kintyre (FR)
Kovács-Bakos Sz. Csiri Attila úr lova Csodafi 5sher Steady As A Rock (FR) - Covey Go!
Kovács-Bakos Sz. Drexler Virginia úrhölgy lova Almarózsa 5pk The Bogberry (USA) - Apple Pie
Kovács-Bakos Sz. Farádi i. Like The Sea (IRE) 3pm Born To Sea (IRE) - Like Me (IRE)
Kovács-Bakos Sz. Farádi i. Vizitinor (FR) 4szm Tin Horse (IRE) - Viziyya (FR)
Kovács-Bakos Sz. Farádi i. Báthory 7sher Prometheus (GER) - Bright Sun
Kovács-Bakos Sz. Gerber és Takács urak lova Aurora Borealis 4pk Overdose (GB) - Alcobaca (GER)
Kovács-Bakos Sz. Gyolai Racing II. She's Mine 3pk Road Runner - Shakira Mia (GER)
Kovács-Bakos Sz. KatEsz Pusta Kincse 4pk Prometheus (GER) - Pusta (GER)
Kovács-Bakos Sz. Legia Szindikátus Sagana (POL) 3pk Camill (IRE) - Sajgonka (POL)
Kovács-Bakos Sz. Lords of Horses Benihana 4pher Out Loud (GB) - Benicia
Kovács-Bakos Sz. Lords of Horses Szarkazmus 4pm Brahy (USA) - Santina
Kovács-Bakos Sz. Lords of Horses Éjfél 5pher Satin Stone (USA) - Estemona (GER)
Kovács-Bakos Sz. Lords of Horses Celeburdi 5sk The Bogberry (USA) - Celesta
Kovács-Bakos Sz. Miss Joice Racing Zoffinia (IRE) 4pk Zoffany (IRE) - Princess Nala (IRE)
Kovács-Bakos Sz. Nemeserdő III. i. Borszék 3pm Latin Lover (FR) - Bucsintető
Kovács-Bakos Sz. Szilvi i. Valyriai Acél 2sm Makaam (USA) - Valencia
Kovács-Bakos Sz. Sztankov Racing Pacsirta (IRE) 2pk Free Eagle (IRE) - Pavlopetri (IRE)
Kovács-Bakos Sz. Sztankov Racing Angyal (GER) 3sk Hurricane Run (IRE) - Astra (GER)
Kovács-Bakos Sz. Sztankov Racing Starkov 3pm Steady As A Rock (FR) - Shila
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Eszterlánc 2pk Out Loud (GB) - Estemona (GER)
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Hurrikán 2pk Out Loud (GB) - High Rainbow (IRE)
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Quint 2stpk Makaam (USA) - Queen's Night (IRE)
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Fifikás 3pk Rendezvous (IRE) - Finálé
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Supreme 3pk Satin Stone (USA) - Spinning Crystal (IRE)
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Amorózó 3pm Palo Verde (GB) - April's Music
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Császármorzsa 3pm Satin Stone (USA) - Crimson (IRE)
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Szamba 3vlpm Rendezvous (IRE) - Szamóca (GB)
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Sámánkő 4pher Satin Stone (USA) - Samirza
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Sarkantyú 4pher Out Loud (GB) - Sarkcsillag
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Éjszépe 4pk Satin Stone (USA) - Estemona (GER)
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Csalán 4pm Out Loud (GB) - Cherish (GB)
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Mirtusz 4pm Out Loud (GB) - Mirtuszlány
Kovács-Bakos Sz. Telivér Farm i. Selyemkő 4pm Satin Stone (USA) - Selyemfény
Kreka I. Viola i. Levendula (IRE) 3pk Camacho (GB) - Lovesome (GB)
Kreka I. Viola i. Cellem 3sm Brahy (USA) - Celesta
Kreka I. Viola i. Kála 5sk Steady As A Rock (FR) - Kákatő
Maronka G. "BUBI" Blokád 5sk The Bogberry (USA) - Black Rose
Maronka G. "INTERGAJ" Faust (GER) 2pm Nutan (IRE) - Fareia (GER)
Maronka G. "INTERGAJ" Not Now Brexit (FR) 2pm Papal Bull (GB) - Not Now Katie (GB)
Maronka G. "INTERGAJ" Nancho (GER) 4pher Tai Chi (GER) - Nantana (GER)
Maronka G. "INTERGAJ" Köln (GER) 4pk Jukebox Jury (IRE) - Key To Win (FR)
Maronka G. "JADEITE" Bear Lake (GER) 2pm Earl Of Tinsdal (GER) - Bear Diva (GER)
Maronka G. "JADEITE" Főnix Fame (GB) 2sm Hurricane Run (IRE) - Fame (GER)
Maronka G. "JADEITE" The Batman (GER) 3pm Campanologist (USA) - Tenderly (IRE)
Maronka G. A & V Racing Team Zorro (GER) 3pm Durban Thunder (GER) - Zita (GER)
Maronka G. Álmodó i. En Garde (GER) 2pher Rajsaman (FR) - Evie (FR)
Maronka G. Álmodó i. Centa (GER) 2szk Reliable Man (GB) - Concordia (GER)
Maronka G. Álmodó i. Glorious Glorious (FR) 2pk Amarillo (IRE) - La Beaute (GER)
Maronka G. Álmodó i. Coeur de Leon (FR) 2szm Kandahar Run (GB) - Aarau (GER)
Maronka G. Álmodó i. Imperialiste (FR) 2sm Lord Of England (GER) - Intellingencia (FR)
Maronka G. Álmodó i. Crushing Power (GB) 3pk Foxwedge (AUS) - Chasin' Rainbows (GB)
Maronka G. Álmodó i. Dante's Peak (GB) 3pm Harbour Watch (IRE) - Disco Ball (GB)
Maronka G. Álmodó i. Medyna (FR) 4stpk Masterstroke (USA) - Makarie (FR)
Maronka G. JURKIC - SPORT New Big Hope (GER) 2pk Arrigo (GER) - New Fortuna (GER)
Maronka G. JURKIC - SPORT New Pirate (GER) 2sm Lord Of England (GER) - New World (GER)
Maronka G. JURKIC - SPORT Tornado Twister (CRO) 2pm Murano (GER) - Tashiba (SRB)
Maronka G. JURKIC - SPORT La Luka (IRE) 3pm Maxios (GB) - La Hermana (GB)
Maronka G. JURKIC - SPORT From Bere (FR) 4pm Pedro The Great (USA) - Help From Heaven (IRE)
Maronka G. JURKIC - SPORT Wizardess (GB) 6pk Equiano (FR) - Midnight Fantasy (GB)
Maronka G. Rena Rihtaric Sea My Soul (GB) 3sk Born To Sea (IRE) - Silent Confession (IRE)
Maronka G. Rena Rihtaric Fire For Goga (GB) 4pk Vale of York (IRE) - Fire And Sparks (GB)
Maronka G. Téglás i. Kráken (fv) 2pm Pigeon Catcher (IRE) - Kizil Sou (fv) (SRB)
Molnár O. Kovács László úr lova Casino Royal (IRE) 4pm Farhh (GB) - Cape Alex (GB)
Molnár O. M Racing i. Silverado (GER) 2pm Reliable Man (GB) - Sky and Sand (FR)
Molnár O. M Racing i. Winter Tale (GER) 2pm Amaron (GB) - Wonderful Time (GER)
Molnár O. PERLA i. Argosz (IRE) 3pm Dream Ahead (USA) - Arancia (ITY)
Molnár O. PERLA i. Uccellino 6szm Ryan (IRE) - Upperhand (FR)
Molnár O. PERLA i. Sabato (CZE) 9pher Tiger Cafe (JPN) - Shakira Mia (GER)
Mucsi E. Mucsi Horse Team Déva vára 5sm Varadar (IRE) - Delia's Flower (GB)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Avignon 2pk Pigeon Catcher (IRE) - Ajánlott (IRE)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Canada 2sk Simplex (FR) - Candy
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Marlon 2sm Steady As A Rock (FR) - Mahiki (GB)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Aygul 3pk Kalatos (GER) - Ajánlott (IRE)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Hoppá (GB) 3pk Dalakhani (IRE) - Hanzada (USA)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Mahagóni 3sk Lidohill (GB) - Mahiki (GB)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Lupus 3pm Ryan (IRE) - Lady Kata
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Szingli (GB) 4pk Firebreak (GB) - Some Diva (GB)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Royal Silver Moon (GER) 4szm Jukebox Jury (IRE) - Rubiana (GER)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Perfect Too 6pm En Passant (IRE) - Perfect Distance (USA)
Puskás A. Bogárzói i. Légyott 3sk Prometheus (GER) - Love Craft (IRE)
Puskás A. Bogárzói i. Night Boy 6pher Palm Sunday - Neutron
Puskás A. Szikháti i. Színfolt 3pk Rendezvous (IRE) - Színarany
Puskás A. Szikháti i. Marvellous 4sher Ryan (IRE) - Mostohám
Puskás A. Szikháti i. Daktilus 4pk Brahy (USA) - Dynamite Blond (GB)
Puskás A. Szikháti i. Queen's Dancer 4pk Palo Verde (GB) - Queen's Night (IRE)
Puskás A. Viharsarki i. Viadal 3pk Palo Verde (GB) - Vincencia
Puskás A. VINCE i. Olaf 5pm En Passant (IRE) - Operabál
Rácz A. Rácz Attila úr lova Gauteng Chief 3fm Ryan (IRE) - Gerle
Rácz A. Rácz Attila úr lova Rose Fire 4sk Overdose (GB) - Rainfire (FR)
Ribárszki S. "General Security" Ace of Spades (CRO) 3pm Boheme Wango (FR) - Infinity (CRO)
Ribárszki S. "General Security" Bomber (CRO) 3pm Boheme Wango (FR) - Jeunesse (IRE)
Ribárszki S. "General Security" Melyson (CRO) 3sm Boheme Wango (FR) - Mely (GER)
Ribárszki S. "General Security" Novo Estrelo (FR) 3pm Palace Episode (USA) - Marie Nuage (IRE)
Ribárszki S. "General Security" Sophorson (CRO) 3szm Boheme Wango (FR) - Sophora (GER)
Ribárszki S. "General Security" Thunderstruck (CRO) 3pm Boheme Wango (FR) - Mazzy (GER)
Ribárszki S. "General Security" Kostjukov (SRB) 5pm Just A Miner (USA) - Kalokairi (IRE)
Ribárszki S. Esztergomi i. Sally Rose (IRE) 3pk Arakan (USA) - Satco Rose (IRE)
Ribárszki S. Esztergomi i. For You (IRE) 3sm Frozen Power (IRE) - Folk Kris (IRE)
Ribárszki S. Esztergomi i. Just Mine (IRE) 4fk Arcadio (GER) - Just A Moment (IRE)
Ribárszki S. Esztergomi i. Magical Luck (IRE) 4pm Vocalised (USA) - Matilda Moreland (IRE)
Ribárszki S. Esztergomi i. Power of Angel (IRE) 5pk Tagula (IRE) - Petticoat Power (IRE)
Ribárszki S. HRNG i. Futurist Fashion 5sk Haafhd (GB) - Fashion Icon (USA)
Ribárszki S. Rádi i. Blush Bird (IRE) 2pk Champs Elysees (GB) - Blush's Gift (GB)
Ribárszki S. Rádi i. Califan (IRE) 2szm Gutaifan (IRE) - Cosenza (GB)
Ribárszki S. Rádi i. Lucifer 2pm Garabonciás (GER) - Lucky Lady (GB)
Ribárszki S. Rádi i. Barriss (FR) 3szk Dream Ahead (USA) - Briseida (SPA)
Ribárszki S. Rádi i. Pheodora (IRE) 3sk Arakan (USA) - Pardoned (IRE)
Ribárszki S. Rádi i. La Lianga (FR) 4pk Motivator (GB) - Lavetoria (FR)
Ribárszki S. Rádi i. Mr Paco (GB) 4pm Paco Boy (IRE) - Miss Socialite (GB)
Ribárszki S. Rádi i. Omnia Gold (IRE) 5pk Arakan (USA) - Opa Loca (GB)
Ribárszki S. Ribimirasára i. Sea Secrets (GER) 3pk Sea The Moon (GER) - Secrets (GB)
Ribárszki S. Ribimirasára i. Nirwana (GER) 4pk Campanologist (USA) - National Dress (GB)
Ribárszki S. SC. FANCY DUTY Fancy Fury (GER) 3stpher It's Gino (GER) - Foreign Beauty (GER)
Ribárszki S. SC. FANCY DUTY Billy Tiger (GB) 9pher Tiger Hill (IRE) - Billiard (GB)
Ribárszki S. SPPM i. Charlie Firpo (IRE) 2pher Sir Prancealot (IRE) - Charaig (GB)
Ribárszki S. SPPM i. Oh My God (IRE) 2pk Alhebayeb (IRE) - Ohsosecret (GB)
Ribárszki S. STS i. Fait Flores (FR) 2szk Literato (FR) - Grande Histoire (FR)
Ribárszki S. STS i. Silver Pepper (FR) 2szm Silver Frost (IRE) - Parand (GER)
Ribárszki S. STS i. Amarindi (FR) 3stpk Elusive City (USA) - Rare (FR)
Ribárszki S. STS i. Ana Gold (FR) 3pk Champs Elysees (GB) - Ana Style (FR)
Ribárszki S. STS i. Good Heart (GB) 3pk Harbour Watch (IRE) - Fame Is The Spur (GB)
Ribárszki S. STS i. Honestly (FR) 3sk Evasive (GB) - Acentela (IRE)
Ribárszki S. STS i. Janka (IRE) 3pk Getaway (GER) - Julie Over Time (IRE)
Ribárszki S. STS i. Magical Thinking (IRE) 3pk Born To Sea (IRE) - Brazilian Style (GB)
Ribárszki S. STS i. Memory of Love (FR) 3szk Tin Horse (IRE) - Ciao My Love (FR)
Ribárszki S. STS i. Summer Bilberry (FR) 3sk Zanzibari (USA) - Summerosa (USA)
Ribárszki S. STS i. Fighting Felix (FR) 3pm Myboycharlie (IRE) - Femme Fatale (SWI)
Ribárszki S. TEQBALL i. Highteq (IRE) 3sm Zebedee (GB) - Happy Pursuit (GB)
Ribárszki S. Vál völgyi i. Molly Campa (GER) 4pk Campanologist (USA) - Molly Filia (GER)
Ribárszki S. Vál völgyi i. Welana (GER) 5szk Hamond (GER) - Wellista (GER)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Mac Jail (SVK) 4pk Stormy Jail (IRE) - Mac Pursuits (GB)
S. Georgiev ANOVAL RS Runbezy (POL) 4pher Arithmancer (USA) - Romp River (POL)
S. Georgiev Bencina Beno úr lova Aquagirl (IRE) 2sk Tagula (IRE) - Angelena Ballerina (GB)
S. Georgiev Bencina Beno úr lova Firiora (IRE) 3pk Fast Company (IRE) - Little Match Girl (IRE)
S. Georgiev CERNOLIK i. Antilopa (IRE) 2pk Sir Prancealot (IRE) - Aqueous (IRE)
S. Georgiev Dr. Hammersberg Vera úrhölgy lova Babilonia (IRE) 6pk Diktat (GB) - Sleeping Storm (IRE)
S. Georgiev DS Bihac Landkaiser (GER) 3pm Kamsin (GER) - La Next (GER)
S. Georgiev EKINOKS Oba Hara (GB) 2sk Zebedee (GB) - Overheard (IRE)
S. Georgiev EKINOKS Vertical (GR) 7pher Lujain (USA) - Identical (IRE)
S. Georgiev Gödi i. Love Forever (IRE) 2pk Tagula (IRE) - La Herradura (GB)
S. Georgiev Orchidea Racing Stable Nagykobra (GER) 4pm Wiener Walzer (GER) - Nesayem (IRE)
S. Georgiev SANDROVO Perpericon (GB) 2pm Heeraat (IRE) - Peace And Love (IRE)
S. Georgiev SANDROVO War Master (FR) 2szm Rajsaman (FR) - Green Grass (FR)
S. Georgiev SANDROVO Miss Orchidea (IRE) 3pk Elzaam (AUS) - Takasima (IRE)
S. Georgiev SANDROVO Rikoleta (IRE) 3szk Rajsaman (FR) - Toxic Girl (FR)
S. Georgiev SANDROVO Franko (IRE) 3pm Frozen Power (IRE) - Grainne Mhaol (IRE)
S. Georgiev SANDROVO Morita Menantie (FR) 4pk Planteur (IRE) - Queen Menantie (FR)
S. Georgiev SANDROVO Tangra (BUL) 4pk Tesey (GB) - Scabiosa (GER)
S. Georgiev SINJ i. Kiki (CRO) 4fm Tutanhamon (GB) - Amneris (GER)
S. Georgiev Soul Racing Team Too Long 2szk Fairlypi (IRE) - Tunic (GB)
S. Georgiev Soul Racing Team Greenpeace 5szk Fairlypi (IRE) - Green Seed (IRE)
S. Georgiev Stall Hernstein Atletico 5pher Imperioso (GER) - Aldonza (AUT)
S. Georgiev Stall Hernstein Si Si Senor 6pher Globus (GER) - Senorita Lomita (GER)
S. Georgiev VAMI Szindikátus Vain Hope (IRE) 2szk Gutaifan (IRE) - Vale Of Belvoir (IRE)
S. Georgiev VINT Szindikátus Golden Sea (IRE) 3sk Born To Sea (IRE) - Matula (IRE)
Soltész A. Jazy Team i. Red Treasure (FR) 3sm Rio De La Plata (USA) - Allez Loulou (FR)
Soltész A. PLACEBO Júlia 3pk Ryan (IRE) - Jubilantka (IRE)
Soltész A. Soltész ménes La Shaba (IRE) 3pk Ocovango (GB) - La Shalak (IRE)
Soltész A. Soltész ménes Ready 3sk Steady As A Rock (FR) - Renleet (ITY)
Soltész A. Soltész ménes She Moves 3pk Captain Marvelous (IRE) - Surveyance (USA)
Soltész A. Soltész ménes United 3pk Egerton (GER) - Urban Lady (GB)
Soltész A. Soltész ménes Seneca 3pm Pigeon Catcher (IRE) - Setacruda (FR)
Soltész A. Soltész ménes Wildvogel (GER) 4stpm Kheleyf (USA) - Wurfkette (GER)
Suták J. Garai i. Lump 2pm Steady As A Rock (FR) - Lady Kata
Suták J. Garai i. Bori 3pk Fairlypi (IRE) - Borbolya
Suták J. Garai i. The Queen 3pk Dr Guru (GB) - Tempo A Calypso (IRE)
Suták J. Garai i. Hulan 3pm Category Five (IRE) - Harmat
Suták J. Garai i. Vernon 3pm Varadar (IRE) - Verocska
Suták J. Garai i. Judit 4pk Category Five (IRE) - Jennifer
Suták J. Jeles i. Bírónő 6pk Steady As A Rock (FR) - Blanche
Suták J. Kodormányi m. Kenguru 3pm En Passant (IRE) - Kinecia (GER)
Suták J. Kodormányi m. Kujtorgó 4pm Galvanise (USA) - Kinecia (GER)
Suták J. Nomád i. Nebáncsvirág (IRE) 2pk Born To Sea (IRE) - Night Club (GB)
Suták J. Nomád i. Schneerose 2sk Egerton (GER) - Schneiderfáni
Suták J. Nomád i. Bossa Nova 3pk Latin Lover (FR) - Bright Gold (GER)
Suták J. Nomád i. Bryan 4stpm Ryan (IRE) - Búzamező (GB)
Suták J. Nomád i. Navajo 4pm Brahy (USA) - Naveen
Suták J. Nomád i. Pókerarc 4pm En Passant (IRE) - Poker Face
Suták J. Nomád i. Silent Water (GER) 4sm Sordino (GER) - Sun for Georgie (GER)
Suták J. Nomád i. Sambo 5sm The Bogberry (USA) - Samirza
Suták J. Nomád i. Vanília 6pk Out Loud (GB) - Vanity Fong (GB)
Suták J. Nomád i. Papírsárkány 7stpk Sárkányfog (GB) - Pattogó tűz
Suták J. Nomád i. Pokolfajzat 8pher Sárkányfog (GB) - Pattogó tűz
Sutákné Á. Nomád II. i. Pink 7pk Cecil Groom - Perigon szépe
Szalai M. EQUILIBRO i. Sivatagi Róka 4sm Galvanise (USA) - Sylva
Szalai M. Larion i. Cromwell 3pm Steady As A Rock (FR) - Choir Solo (GB)
Szalai M. Larion i. Lovely Rock 6sm Steady As A Rock (FR) - Lovely Black
Szalai M. Larion i. Larion 8sher Kegyúr - Lovely Black
Székely K. Artemisz i. Royal Ron 6pher Marcipán - Royal Delice
Székely K. Dr. Ecsedi Leticia lova II. Double Girl (FR) 4stpk Silver Frost (IRE) - Montagne Magique (IRE)
Székely K. Dr. Ecsedi Leticia lova II. Radio Ga Ga 8szher Kandahar Run (GB) - Rosolanga (GER)
Székely K. Telivér "H" Szerencse lovag (FR) 6pher Soldier Of Fortune (IRE) - Alsu (IRE)
Sztojka R. Kóczián Dávid úr lova Bizottság 5sher The Bogberry (USA) - Benicia
Sztojka R. Kóczián Kármen úrhölgy Tiltott gyümölcs 3sm Brahy (USA) - The Moon And Back (USA)
Sztojka R. Komáromi i. Mátrix 8sm Pretty Princ - Miss Marilyn
Szuna Sz. Szenttamási i. La Rosée 3pk Star Fury - Lacis Whip (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. Sahara Sun 3pk Star Fury - Snow Mist (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. Titanella 3pk Star Fury - Titana Club (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Don Corleone 3sm Star Fury - Dancing Hussy (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. Karagandi 3pm Star Fury - Karcags Beauty (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Please Be True (IRE) 4sher Camacho (GB) - Semper Fi (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. Muizenberg Rock (IRE) 4pm Rock Of Gibraltar (IRE) - Muizenberg Nights (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Oxford Thespian (IRE) 4pm North Light (IRE) - Centred (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Twisted Logic (IRE) 4pm Shamardal (USA) - Myrine (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Barabau (USA) 6pm Bernardini (USA) - Balanchine (USA)
Tormási Gy. Czánt Ádám úr lova Pleasure 4sk Steady As A Rock (FR) - Patrisha
Tormási Gy. Marton Imre úr lova American Dreaming (FR) 5pk Montmartre (FR) - La Gioconda (SWI)
Tormási Gy. Orbay Kft. Cape Sounion (FR) 3pk Le Havre (IRE) - Heliocentric (FR)
Tormási Gy. Orbay Kft. Apostol (FR) 6pher Dylan Thomas (IRE) - Anoush (USA)
Tormási Gy. Salty and Sweet II. Regulator (FR) 3pk Authorized (IRE) - Elusive Flame (GB)
Ványi V. Vénusz i. Ncorty 2pk Out Loud (GB) - Ncore
Ványi V. Vénusz i. Love Is All 3pk Category Five (IRE) - Lobelia (GB)
Ványi V. Vénusz i. His Majesty 3pm Category Five (IRE) - Hősnő
Ványi V. Vénusz i. High Tide 4pk Category Five (IRE) - Hősnő
Ványi V. Vénusz i. Méta 5sher Kenzo (IRE) - Messzelátó
Ványi V. Vénusz i. Holdviola 5sk Category Five (IRE) - Hősnő
Ványi V. Vénusz i. Oscar 8pher Frankly Dancing - Oase (GER)
Zala Cs. ABOVO GROUP Lili 3pk Pigeon Catcher (IRE) - Lizalia (FR)
Zala Cs. Böröcz József úr l. Fit to Fly (GER) 3pk Overdose (GB) - Flying Sensation (GER)
Zala Cs. Böröcz József úr l. Tu You You (GER) 3sk Amico Fritz (GER) - Tamarita (GER)
Zala Cs. Box - Everest i. Stone Sober 2pm Shaafi (USA) - Storm
Zala Cs. Box - Everest i. Stormatic 4stpher Overdose (GB) - Storm
Zala Cs. Box - Everest i. Sárkányfű 6stpher Shaafi (USA) - Storm
Zala Cs. CANTEL RACING Agave 2sk Egerton (GER) - Ave Maria
Zala Cs. CANTEL RACING Somewhere 2pk Steady As A Rock (FR) - Spider Lily (GB)
Zala Cs. CANTEL RACING Mathias Rex 2sm Pigeon Catcher (IRE) - Margaret Queen
Zala Cs. CANTEL RACING Surda Dala 2pm Rendezvous (IRE) - Should I Stay
Zala Cs. CANTEL RACING Kirgiz 3pm Category Five (IRE) - Kona (GER)
Zala Cs. CANTEL RACING Ménkű 3pm Category Five (IRE) - Mennydörgés
Zala Cs. CANTEL RACING Pretty Secretariat (BUL) 3sm Careless Secretary (USA) - Pretty Ness
Zala Cs. CANTEL RACING Allegro 4pk Overdose (GB) - Allonya (GER)
Zala Cs. CANTEL RACING Stanford 4sm Pigeon Catcher (IRE) - Saffwah (IRE)
Zala Cs. CANTEL RACING Freddie Mercury 8pher Kandahar Run (GB) - Flying Sensation (GER)
Zala Cs. Csima Dominika úrhölgy Liquidator 2pk Ryan (IRE) - Lucy
Zala Cs. Csima Dominika úrhölgy Dharma 2pm Dr Guru (GB) - Dajkamese
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Álomkép 2sk Ryan (IRE) - Álomtenger
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Capriccio 2pk Fairlypi (IRE) - Carcade (ITY)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Set Me Free 2szm Fairlypi (IRE) - Setacruda (FR)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Enigma 3sm Steady As A Rock (FR) - Ejtihaad (IRE)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Marcell 3pm Pigeon Catcher (IRE) - Macabea (CZE)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Sorbonne 4sher Dunkerque (FR) - Sougy (FR)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Survivor 4sk Linngari (IRE) - Surveyance (USA)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Esti Fény 4pm Pigeon Catcher (IRE) - Ejtihaad (IRE)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Juniperus 5stpm Fairlypi (IRE) - Jubilantka (IRE)
Zala Cs. Dr. Horváth Csaba úr lova Odin 2pm Prometheus - Ouagadougou Dawn (GER)
Zala Cs. Főnix i. Melonka 2sk Pigeon Catcher (IRE) - Meloneras (GB)
Zala Cs. Főnix i. Namroud (GER) 2pm Tai Chi (GER) - Nachita (FR)
Zala Cs. Főnix i. North Island (GER) 2pm Nathaniel (IRE) - North America (GER)
Zala Cs. Főnix i. Templar 2sm Pigeon Catcher (IRE) - Temple Mount (IRE)
Zala Cs. Főnix i. La Fonix (FR) 3pm Meshaheer (USA) - Loralai (FR)
Zala Cs. Főnix i. Stage Of Being (GB) 4pm Dansili (GB) - Seven Magicians (USA)
Zala Cs. Főnix i. Eiskönigin (GER) 5pk Distant Music (USA) - Eisprinzessin (GER)
Zala Cs. Jóba Zoltán úr lova Bíborhajnal 5szk Fairlypi (IRE) - Búzamező (GB)
Zala Cs. Kishalász i. Bigfoot 5pher Sunny Sam (GER) - Boszorka
Zala Cs. Szalai Béla úr lova First Generation 4pher Overdose (GB) - First Fast Now (IRE)
Zala Cs. Telivér Farm II. Mirr Murr 2pm Makaam (USA) - Mirtuszlány